.

Reebok жени есенцијални хеланки со должина на глуждот со џебови, 25 inseam

Reebok жени есенцијални хеланки со должина на глуждот со џебови, 25 inseam

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Погодни за да ве поддржат, овие хеланки на активна облека се дизајнирани да ги прегрнат нозете и да се движат со вас преку тренингот. Хелангите со високи тренинзи од жените од Рибок се совршени за јога, трчање и сè што е помеѓу. Хелегите се изработени со брза сува ткаенина, која е специјално дизајнирана за да ја избрише влагата од вашата кожа. Останете суви и удобни за време на вежбање со голема издржливост. Нема повеќе потење низ облеката за време на интензивно вежбање. Странични џебови кои нудат место за вашиот телефон, така што сè уште можете да ги искористите вашите омилени песни или подкасти додека доминирате во тренингот. Целокупна графичка графичка печатење на животни за додаден стил. Направено од полиспан материјал. 78% полиестер / 22% спандекс. Хеланки со високи половини. Должина на глуждот, 25 "Inseam. Влажност за влага. Широк лента за половината за удобност. Странични џебови. Машината што се пее.

Спецификацијата