.

30 Тркалезно Цврсто Дрво Црна Цреша Пиедестал Бројач Висина Табела Со Меѓународни Концепти

30 Тркалезно Цврсто Дрво Црна Цреша Пиедестал Бројач Висина Табела Со Меѓународни Концепти

DEN 1279.84

Достапност
Достапно за нарачка

Елегантниот стил на оваа фиксна трпезариска маса Од Меѓународни Концепти е совршен додаток на вашата кујна, трпезарија или ќош за појадок. Оваа традиционална маса е изработена од цврсто дрво и е дел од висококвалитетна колекција на мебел од дрво што лесно ќе го надополни секој декор. Паравуд-тврдо дрво познато по својата издржлива, силна и еколошка природа – се користи за изработка на овие класични маси. Масата ја закотвува просторијата како силен централен дел и добро се комбинира со широк спектар на столови и столици Од Меѓународни Концепти. Без разлика дали претпочитате да го користите за ноќни вечери или да работите тивко на хоби, оваа табела ви ја дава практичноста, како и стилот што ви треба. Тркалезна постаментска маса. Табела врвот дијаметар : 30". Висина на табелата : 34.9". За употреба со 24" столици за шалтер за висина на седиштето. Направено од цврсто дрво. Црна/Цреша заврши. Вклучува месар блок врвот. Основата на постаментот со четири стапки вклучува продолжување од 6" за да ја претворите масата во маса со висина на бројачот. Подготвени да се соберат.

Спецификацијата