.

КАРДОН-РЕШЕТКА И ПИНИОН

КАРДОН-РЕШЕТКА И ПИНИОН

DEN 2844.80

Достапност
Достапно за нарачка

РЕШЕТКАТА И ПИНИОН РЕШЕТКАТА И КРИЛО. Решетката И Крило Собранието. Одговара Изберете : 2011-2013 Bmw X5 XDRIVE35 I 2007-2009 Bmw X5 2010 Bmw X5 XDRIVE30 I 2010-2014 Bmw X6 XDRIVE35 I 2008-2009 Bmw X6 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Спецификацијата