.

Кардоне 19-Повторно Произведен Увозен Триење Подготвен Дебеломер на Сопирачката се Вклопува изберете: 1998-КИА СПОРТ

Кардоне 19-Повторно Произведен Увозен Триење Подготвен Дебеломер на Сопирачката се Вклопува изберете: 1998-КИА СПОРТ

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучени се бакарни подлошки за дебеломер за совршен печат. 100% SAE специфични гумени заптивки предвидени ЗА oe одговара и функција. Новите завртки за крварење предвидуваа крварење без проблеми и позитивно запечатување. Го вклучува целиот хардвер за инсталација неопходен за работата. Секоја единица е 100% тестирана за да обезбеди квалитет и сигурност. Одговара Изберете : 1998-2002 КИА СПОРТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Спецификацијата