.

Супер Марио Рпг-Нинтендо Прекинувач-Американско Издание

Супер Марио Рпг-Нинтендо Прекинувач-Американско Издание

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Марио, Боусер и праска партнер до поправка На Желбата За Доделување На Ѕвезда Патот во оваа пристапна улога игра Авантура Тим со чуден група на херои да се спаси Ѕвезда Патот и да престане проблематично правење Ковачница Банда. Овој шарен РПГ има ажурирана графика и кинематика кои додаваат уште поголем шарм на неочекуваниот сојуз Помеѓу Марио, Боусер, Праска и оригинални ликови Слезово И Џено Влегуваат (или повторно го посетуваат) Овој свет на ексцентрични сојузници и непобедливи непријатели во РПГ за секого. Скокни низ шарени светот и даде напади некои дополнителни омф во битка! Истражете ги живописните средини со вашата забава и скокнете кон следната цел! Наидете на чудовишта за да влезете во битки базирани на пресврт со вашата партија од три. Притиснете го копчето во вистинско време за задоволителна доза на дополнителна штета или корисен чувар. Супер Марио РПГ - Нинтендо Прекинувач. Повеќе Информации Доаѓаат Наскоро. Номинална Е За Секого.

Спецификацијата