.

Ханес Комфортсофт Екосмарт Женско Руно Со Целосен Патент Дуксер Со Дуксер

Ханес Комфортсофт Екосмарт Женско Руно Со Целосен Патент Дуксер Со Дуксер

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Овој Дуксер Со Патент Ханес е луксузно мек колку што е еластичен. Во лесен руно за разноврсност, тоа прави совршен слој после вежбање, додека извршувате задачи или кога само се дружите дома. Повлечете го преку вашите омилени графички маици и поло за изглед подготвен за викенд во кој ќе сакате да живеете. Материјал : 50% Памук/50% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С. Фит : Опуштено. Тежина : Лесен. Деколте : Прикачена хауба за влечење. Затворање : патент пред. Ракави : Долги ракави со врзани манжетни. Џебови : 2 џебови за торбички ги држат најважните работи. Карактеристики : Удобно, Лесно руно; широк појас; дизајн без ознаки. Женска лесна Руно Поштенски Качулка Од Ханес.

Спецификацијата