.

Каролини Богатства ЦК4221ПВ Њуфаундленд Розова Цвеќе Ткаенина Декоративна Перница 14хх14в, разнобојна

Каролини Богатства ЦК4221ПВ Њуфаундленд Розова Цвеќе Ткаенина Декоративна Перница 14хх14в, разнобојна

DEN 479.84

Достапност
Достапно за нарачка

Каролини Богатства CK4221 PW1414 Њуфаундленд Розова Цвеќиња Ткаенина Декоративна Перница 14 Hx14 W, разнобојни Њуфаундленд Розова Цвеќиња Ткаенина Декоративна Перница CK4221 PW1414. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Спецификацијата