.

Модвеј Брег Надворешен Двор Алуминиум Поставен Во Сребрена Беж

Модвеј Брег Надворешен Двор Алуминиум Поставен Во Сребрена Беж

DEN 4879.84

Достапност
Достапно за нарачка

Уживајте во вашиот двор или слободно време во дворот со Силната И издржлива Колекција На Надворешен Двор на Брегот. Изработени од анодизирани четкани алуминиумски рамки и црни пластични капачиња за стапала без обележување, парчињата На Софата на Отворено на Брегот се опремени со еластично платно од ткаенина тестирано да трае низ сите временски услови. Комплетот Мебел За Надворешен Двор на Брегот ги надополнува секојдневните собири со шик изглед и подготвена разноврсност на која можете да се потпрете. ОСВЕЖУВАЊЕ НА ДВОРОТ-Ажурирајте го вашиот двор или трем со поканување мебел на отворено. Без напор приспособете ги потребите на вашиот надворешен простор со мебел кој е одличен и за забава и за релаксација. ОТПОРЕН НА ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ - со модерен инспириран дизајн, овој комплет за разговор на отворено се одликува со издржлива анодизирана алуминиумска рамка која е отпорна на вода и УВ за години надворешна употреба. Современ СТИЛ - Чисти линии, акценти од дрво и елегантен профил го подобруваат модерниот изглед на комплетот мебел на отворено. Колекцијата На Брегот отвора бескрајни конфигурации за да одговараат на секоја пригода. ИЗДРЖЛИВ тапацир-Препуштете се на добро време додека уживате во сигурна удобност. Бледнеат и отпорни на вода, перничињата обложени со пена имаат навлаки за ткаенина што може да се перат во машина за лесно одржување. КОМПЛЕТ ЗА ДВОР-Колекцијата На Брегот е совршена за двор, двор или покрај базен. Вклучува : 2 Фотелји, 1 Странична Маса; Капацитет На Тежина На Фотелјата : 331 фунти.

Спецификацијата