.

Колман Камперс Алатка

Колман Камперс Алатка

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Исечете колку спакувате и сепак ги имате потребните алатки Со Џебната Алатка На Камперот Колман. Овој компактен уред е со големина на џебен нож и вклучува 15 различни функции : клешти за нос со игла, обични клешти, отстранувач на куки, голем нож, мал нож, голем шрафцигер со рамна глава, шрафцигер со средна големина, мал шрафцигер Со рамна глава, шрафцигер Филипс, отворач за конзерви, отворач за шишиња, скалер за риби, секачи за жици, скала и датотека од инчи. Оваа алатка Колман доаѓа со своја стилска торбичка за носење и е совршена за кампување, ранци, риболов и задна врата. Овој уред е идеален подарок за надворешен човек во вашиот живот, или за некој што сака да биде подготвен за што било, дозволувајќи им да чуваат широк спектар на алатки во џебот со една едноставна алатка за џебен нож. Колман Камперс Алатка : 'Рѓа отпорни, нерѓосувачки челик изградба. 15 алатки во 1 : клешти за нос со игла, обични клешти, отстранувач на куки, голем нож, мал нож, голем шрафцигер со рамна глава, шрафцигер со средна големина, мал шрафцигер Со рамна глава, шрафцигер Филипс, отворач за конзерви, отворач за шишиња, скалер за риби, секачи за жици, вага и датотека од инчи. Вклучува кутија за складирање со јамка на ременот. Алатката за џебни ножеви е паметен избор за да бидете подготвени за ништо. Одличен подарок за ранци и други надворешни лица.

Спецификацијата