.

Њу Хемпшир Графички Дуксер, Големини С-5ХЛ

Њу Хемпшир Графички Дуксер, Големини С-5ХЛ

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Барате кул и смешен подарок? Не гледај понатаму! Овој дизајн инспириран Од Њу Хемпшир сигурно ќе донесе насмевка на нечие лице. Со својот хумористичен пресврт и разигран хумор, тој е совршен избор за оние кои сакаат да се забавуваат. Покажете ја вашата љубов Кон Њу Хемпшир со овој уникатен и забавен дизајн. Останете пријатни и стилски со нашиот смешен унисекс тежок дуксер со качулка со качулка од Слатка Опрема флипин. Изработена со кадифен спој од памук и полиестер, оваа качулка ветува топлина во тие студени денови. Неговата впечатлива карактеристика? Џебот од кенгур за тој допир на секојдневна практичност. Плус, соодветната боја на врвката за влечење на аспираторот го додава тој шик елемент, издвојувајќи Го дуксерот Од Њу Хемпшир од останатите. Карактеристики На Нашиот Дуксер : . Ткаенина : 50% памук, 50% Полиестер (содржината на влакна може да варира за различни бои). Средно Тешка Ткаенина (8,0 мл/јд). Класично Вклопување : одговара на вашата големина. Практичноста Одговара На Стилот : Пространа Торбичка За Кенгур Напред. Шик Детал : Појавување На Врвка За Влечење На Аспираторот Во Боја. Удобност Дизајн : Солза-Далеку Етикета. Автентичност : Дизајниран И Печатен во САД. . Зошто Да Го Избереме Нашиот Дуксер Во Њу Хемпшир?. Крајна Удобност : Доживејте мешавина на топлина и мекост со нашата качулка. Совршен за оние поладни денови. Стилски Дизајн : Издвојте се со нашиот уникатен дизајн кој комбинира практичност со модерните модни трендови. Обезбедување квалитет : Со Слатка Опрема Флипин, не очекувајте ништо друго освен најдобро. Нашиот дуксер е дизајниран да трае и да направи да се чувствувате исклучително. Соодветни Работи : Уживајте Во качулка што одговара на големината, обезбедувајќи да изгледате и да се чувствувате одлично. Поддршка На Локално : со купување на нашиот дуксер, вие ја поддржувате домашната изработка. Печатени токму овде во САД. . Водич Големина : . С : Ширина : 20.08", Должина : 27.17", должина На Ракавот од центарот назад : 33.50". М : Ширина : 22.05", Должина : 27.95", должина На Ракавот од центарот назад : 34.50". Л : Ширина : 24.02", Должина : 29.13", должина На Ракавот од центарот назад : 35.50". XL : Ширина : 25.98", Должина : 29.92", должина На Ракавот од центарот назад : 36.50". 2 XL : Ширина : 27.99", Должина : 31.10", должина На Ракавот од центарот назад : 37.50". 3 XL : Ширина : 29.92", Должина : 31.89", должина На Ракавот од центарот назад : 38.50". 4 XL : Ширина : 31.89", Должина : 33.07", должина На Ракавот од центарот назад : 39.50". 5 XL : Ширина : 33.86", Должина : 33.86", должина На Ракавот од центарот назад : 40.50". Њу Хемпшир Графички Дуксер, Големини С-5ХЛ.

Спецификацијата