.

Хјустон Рокетс Кревет Во Торба Во Собата

Хјустон Рокетс Кревет Во Торба Во Собата

DEN 1039.84

Достапност
Достапно за нарачка

Сон за победа на денот на играта додека е пријатно во Овој Официјално лиценциран Нба" Ротационен " Кралица Кревет во Торба Поставена од Северозападната Компанија. Овој утешител од 86"х 86" доаѓа со еден рамен лист од 90"х 102", еден вграден лист од 60" х 80 "со џеб од 12" и две навлаки за перници со стандардна големина (20"х 30"), совршен за секој дом или спална соба. Дизајниран околу вашиот омилен нба тим, овој комплет постелнина за кралица има повторувачки принт на името на тимот и логоата на утешителот и навлаката за перници, на позадина во боја на тим. Листовите се совпаѓаат, со повторувачки отпечаток на тимски логоа на бела позадина. Спијте добро во овој мек и пријатен комплет за постелнина. 100% Полиестер. Машина за перење. Чувајте топло под Овој Официјално лиценциран Нба" Ротационен " Кралица Кревет во Торба Поставена од Северозападната Компанија. Овој утешител од 86"х 86" доаѓа со еден рамен лист од 90"х 102", еден вграден лист од 60" х 80 "со џеб од 12" и две навлаки за перници со стандардна големина (20"х 30"), совршен за секој дом или спална соба. Овој комплет постелнина за кралица има повторувачко име и логоа на тимот. 100% Полиестер. Машина за перење.

Спецификацијата