.

Масичка За Кафе шејкер Во Орев или Карамела

Масичка За Кафе шејкер Во Орев или Карамела

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајнот инспириран од шејкер носи софистицирана функционалност во вашиот животен простор. Овој класичен стил е конструиран од цврсто, еколошко тврдо дрво, обликувано со грижа и изработка за да го издржи тестот на времето со цврсто склопување на нозете и издржлива завршница со пет чекори со висока градба. Инвестирајте во класична елеганција во која ќе уживате во годините што доаѓаат. Вешто едноставна изјава за вашиот животен простор. Цврсто тврдо дрво. Еко-пријателски. Цврсто склопување на нозете. Марамчиња чисти со сува крпа. Бродови во 1 кутија.

Спецификацијата