.

Топла Тркала Тело Перница Покритие Со Патент, Деца Постелнина, 54

Топла Тркала Тело Перница Покритие Со Патент, Деца Постелнина, 54

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Љубителите на тркачки автомобили можат да уживаат во брзината на моторот токму во своите домови со овој капак за перница за каросерија со Топли Тркала. Различни жешки прачки и класични автомобили брзаат низ перницата во дизајн што ќе го вклучи нивниот мотор. Капакот на перницата за тело е направен од супер мека ткаенина од микрофибер која е совршена за гушкање или одмарање на главата. Лесно за нега, можете да ја исчистите перницата по потреба. Само ставете перница за тело во внатрешноста на капакот, затворете ја и подгответе се да зумирате во земјата на соништата. Закопчајте се, оваа покривка за перница за тело е совршена за малите љубители на тркачки автомобили. Тие можат да ја погодат патеката со свои играчки автомобили за трка за паметење на сината, портокаловата и белата перница. Топла Тркала Тело Перница Покритие Со Патент, Деца Постелнина, 20 "x54" : 100% Полиестер. ДИЗАЈН НА ТОПЛИ ТРКАЛА : Донесете ја моќноста и брзината на жешките прачки во собата на вентилаторот на вашиот автомобил со овој капак за перници за тело Со Топли Тркала. Со различни автомобили кои зумираат низ портокаловите, сините и белите ленти, секој претпоставува кој ќе биде победникот. ЗАБАВНО и ШАРЕНО : Вашето дете ќе ужива да создава сопствен моторен брзински пат со оваа покривка за перница за каросерија со некои од најбрзите и најмоќните возила некогаш направени. Тие ќе имаат проблем да го изберат својот омилен од шарената колекција на автомобили. СУПЕР МЕК : Изработен за удобност, материјалот од микрофибер е супер мек и долготраен, одржувајќи ги децата пријатни ноќ по ноќ. Овој висококвалитетен капак за перници за тело е траен избор кој сигурно ќе стане омилен во секоја колекција. ЛЕСНА НЕГА : за одржување на бојата и живоста, едноставно исчистете го местото по потреба. СТАВКА ВКЛУЧУВА : 1 капак за перница за тело со димензии 20" (Л) х 54 "(В). Капакот доаѓа со затворање на патент за да ја одржува перницата на вашето дете безбедно внатре и лесно.

Спецификацијата