.

Канруло Дете Бебе Момче Западна Облека Кравјо Печатење Маица Со Кратки Ракави Џогер Спортски Панталони Облека Сива 6 Месеци

Канруло Дете Бебе Момче Западна Облека Кравјо Печатење Маица Со Кратки Ракави Џогер Спортски Панталони Облека Сива 6 Месеци

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Облека За Мали Момчиња, Букви Со Кружен Врат Со Кратки Ракави Врвови Долги Панталони Обични Облеки. Големина (см/инч)ttttttttttttttttttttt ttt/t12. 01 t Bust : t47t/t18, 50 Tpants Должина : t38t/t14.96 пресврт : t36 t/ т14.17. 80Препорачана Возраст : t6-12 Месеци Ttops Должина : t32, 5t/t12, 80 t Bust : t49t/t19, 29 Tpants Должина : t40t/t15, 75 пресврт : t38t/t14. 96 . 90Препорачана Возраст : t12-18 МесециTtops Должина : t34, 5t/t13, 58 t Bust : t51t/t20, 08 Tpants Должина : t42t/t16, 54 пресврт : t40t/t15, 75 . 100Препорачана Возраст : t18-24 Месеци Ttops Должина : t36, 5t/t14, 37 t Bust : t53t/t20, 87 Tpants Должина : t44t/t17, 32 пресврт : t42t/t16, 54 . 110Препорачана Возраст : t2-3 Годиниt Ttops Должина : t38, 5t/t15, 16 t Bust : t55t/t21, 65 Tpants Должина : t46t/t18. 11 пресврт : t44t/t17. 32 . Спецификација . Материјал : 95% памук 5% спандекс . Стил : секојдневен. Сезона : пролет, лето, fall . Карактеристики : мека, удобна, симпатична, убава, модерна. Шема : букви. Ракав : кратки ракави . Пакет Вклучувајќи : . 1 * врвови. 1 * панталони . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МЕК МАТЕРИЈАЛ : оваа облека за бебиња е изработена од висококвалитетен 95% памук 5% спандекс материјал. Мека ткаенина со функции за апсорпција и вентилација на влага, еластична и лесна, се грижи за кожата на вашето бебе. СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН : детските лабави врвови имаат кратки ракави, кружен врат, букви печатење, покажувајќи активен и енергичен стил. Панталоните со долги врвки за влечење имаат цврста боја и странични џебови. МНОГУ ПРИЛИКИ : облеката за бебиња е погодна за рекреативни дневни прилики, како што се шопинг, забава, клуб, одмор, патување, фотографија итн. ЛЕСНО СОВПАЃАЊЕ : Детските блузи и панталони може да се совпаднат со ветробран, палто, елек, спортски чевли или секојдневни чевли за да се создаде модерен стил на бебе. НЕГА И ПАКЕТ ЗА ОБЛЕКА : комплетот има 1 парчиња врвови + 1 парчиња панталони. Ве молиме измијте ладно или машинско перење, не избелувајте.

Спецификацијата