.

Ноќта на вештерките Тиква Фенердормати Гумени Пвц Нелизгачки Перат За Надворешен Влез Дозвола Дома 16 x24

Ноќта на вештерките Тиква Фенердормати Гумени Пвц Нелизгачки Перат За Надворешен Влез Дозвола Дома 16 x24

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Нашата подлога за врата е изградена од 100% , висококвалитетна природна гумена граница и подлога. Нашата подлога за врата е дизајнирана да биде издржлива и силна, но сепак мека и флексибилна за сеопфатна разноврсност.Едноставно вакуумирајте со рачен вакуум, избришете со метла или истресете на отворено или преку канти за ѓубре.Совршен за внатрешна употреба во простори за живеење, лоби и канцелариски подови чисти или надворешна употреба на влезната врата. МЕКА, НЕЛИЗГАЧКА И ИЗДРЖЛИВА : Изработена од висококвалитетна ткаенина,нашата внатрешна подлога за врата е мека,издржлива и без мирис.Гумената подлога што не се лизга обезбедува добар стисок. АПСОРБИРА ВЛАГА и НЕЧИСТОТИЈА : мекиот и апсорбирачки материјал добро и брзо ја фаќа водата, исто така собира нечистотија и работи од чевлите кога ќе се вратите дома, спречувајќи капките и остатоците да се качат на подот. Широко се користи за сите временски услови, особено за дождливото, снежното или калливото време. Апсорбирајте Нечистотија и Кал : душеците за Добредојде за влезната врата лесно можат да фатат нечистотија,кал и песок од чевлите,го одржуваат внатрешниот под чист и уреден,исто така го штитат вашиот керамички или дрвен под нема лесно да се изгребат. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ и ОДРЖУВАЊЕ : кога влезната подлога ќе се извалка, само истресете ја надвор или користете рачна правосмукалка за да ја одржите. За подлабоко чистење : Користете машина за перење за да ја исчистите, таа е доволно свиткана за удобно да се вклопи во машината за перење, а потоа оставете ја подлогата целосно да се исуши пред следната употреба. Врата Внатре И Надвор : Нашата функционална подлога за врата може да се стави на отворено и во затворени простории, совршена за вашиот влезен простор, ходник, кујна, двор и трем. Едноставниот дизајн е лесен за совпаѓање со секој стил на вашата куќа.

Спецификацијата