.

Машки маж за влечење луксузни панталони за спиење, големини S-XL

Машки маж за влечење луксузни панталони за спиење, големини S-XL

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Подгответе се за Dreamland со панталони за спиење на Анде. Лесни и тотално удобни, овие панталони за влечење се луксузен крај на секој ден. Прилагодливиот влечење ви овозможува да го прилагодите вашиот фит, така што ќе го добиете правилно, а џебовите од страничен шеф се одличен додаток на овие панталони за спиење. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено; Заштитена нога. Подигање : Среден пораст. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : Сеопфатна шема; лесен. Машки луксузни панталони за спиење од Анде.

Спецификацијата