.

Патување Колекција Жени Девалин Балет Зашилен Прст Лизга На Станови

Патување Колекција Жени Девалин Балет Зашилен Прст Лизга На Станови

DEN 271.84

Достапност
Достапно за нарачка

Колекцијата Девалин По Патување е класичен стил ќе се најдете облечени насекаде и со се. Овој балетски стан со лизгање има малку лак и зашилен прст за женски изглед. Веганска кожа со крок-текстура и обложено подножје создаваат удобно вклопување. Во Колекцијата Патување, нашите рамни стилови ќе ве натераат да изгледате исто толку професионално како и шефот на работа за да имате најслатки чевли кога излегувате навечер. Висина на петицата : 1/2-инчен. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Спецификацијата