.

Буш Мебел Фервју Компјутерско Биро Со Колиба И Фиоки

Буш Мебел Фервју Компјутерско Биро Со Колиба И Фиоки

DEN 3200.00

Достапност
Достапно за нарачка

Измешајте стил и функционалност во вашата домашна канцеларија со Буш Мебел Фервју Компјутерско Биро Со Колиба и Фиоки Во Античко Бело. Компјутерското Биро има шармантна горна површина Од Јавор Од Чај со простор за поштеда додека сурфате на мрежата или ширите документи. Ставете електроника или книги на погодната полица на бунарот на коленото и поставете ја тастатурата или лаптопот на фиоката со паѓачки преден дел. Чувајте ги канцелариските материјали на дофат на раката благодарение на вградената фиока за кутии и организирајте се со затворен простор за складирање за да ја одржите работната површина во ред. Врамени решеткани врати на Колибата кријат датотеки или документи додека убаво се мешаат со потресената Античка Бела завршница и антички калај хардверски акценти за изглед кој работи насекаде. Експанзивната централна полица вклучува доволно простор за книги, врзива или спомени, бидејќи вграденото управување со жица организира наметливи кабли. Две работни полици ги одржуваат тековните задачи на дофат. Fairview ги исполнува СТАНДАРДИТЕ ЗА тестирање на квалитетот НА ANSI/SOHO ЗА перформанси и безбедност и доаѓа со Гаранција На Производителот На Мебел Од 6 Години. Со секојдневен стил и традиционални детали, Фервју нуди примамлив изглед без да ја жртвува функционалноста. Погледнете ја целосната колекција за координирање на достапните предмети за дома и канцеларија. Комплетот за домашна канцеларија вклучува : Компјутерско Биро со Фиоки и соодветна Колиба. Издржливата работна површина Од Чај Од Јавор отпорна на гребење го надополнува Античкиот Бел финиш и античкиот хардвер За Калај. Практична фиока со паѓачки пред работи како тастатура или полица за лаптоп. Голем вертикален затворен простор за складирање има пристап до жица. Полицата со бунари за колена создава отворен простор за складирање на електроника или книги. Кутија фиока куќи канцелариски материјали. Хач вклучува затворено складирање со врамени решетки врати, две работни полици и голема централна полица. Колекцијата фервју ги спојува традиционалните детали со современата функционалност. Ги исполнува СТАНДАРДИТЕ ЗА тест за квалитет АНСИ/СОХО за перформанси и безбедност. Доаѓа Со Буш Мебел 6 Година Гаранција Производителот.

Спецификацијата