.

Јуелијанкси Машкиumn И Зима Топла Мода Секојдневен Кариран Квадратен Ревер Џеб Без Качулка Ватиран Јакна Горниот Слој

Јуелијанкси Машкиumn И Зима Топла Мода Секојдневен Кариран Квадратен Ревер Џеб Без Качулка Ватиран Јакна Горниот Слој

DEN 1119.84

Достапност
Достапно за нарачка

Пол : мажи. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип На Шема : Кариран. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : umn. Што добивате : 1 х Капут. Машка Опрема За Дожд Машки Скијачки Јакни Изолирана Ловечка Јакна Мажи Отпадна Јакна Западна Машка Јакна Машка Изолирана Машка Подуена Палто Цена Игра За Мажи Долга Јакна Човек Мачка Работни Јакни За Табела Со Мензиза : . Големина : С САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 107см/42.13" Рамо : 46.50 см/18.31" Ракав : 63см/24.80" Должина : 72см/28.35"Големина : М САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 112см/44.09" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 64СМ/25.20" ДОЛЖИНА : 73.50 см/28.94"големина : л сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 117см/46.06" рамо : 49.50 см/19.49" ракав : 65СМ/25.59" должина : 75см/29.53"големина : xl Сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 Биста : 122см/48.03" РАМО : 51см/20.08" ракав : 66см/25.98" должина : 76.50 См/30.12"големина : ххл сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 Биста : 127СМ/50.00" рамо : 52.50 см/20.67" Ракав : 67см/26.38" Должина : 78СМ/30.71"ГОЛЕМИНА : хххл Сад : 20 велика британија : 24 еу : 50 Биста : 132см/51.97" рамо : 54см/21.26" ракав : 68см/26.77" должина : 79.50 СМ/31.30"големина : Ххххл сад : 22 велика британија : 26 еу : 52 биста : 138см/54.33" Рамо : 55,50 СМ/21,85" Ракав : 69см/27,17" Должина : 81см/31,89"големина : хххххл сад : 24 велика британија : 28 еу : 54 биста : 144см/56,69" РАМО : 57СМ/22,44" ракав : 70см/27,56" должина : 82,50 см/32,48" солидна ФЛЕКС ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ОЛЕСНУВАЊЕ НА ДВИЖЕЊЕТО. Облека Нега : Препорачуваме Рачно Перење Или Машина За Перење Со Ладна Вода, Лежеше Рамно На Суво Или Суво Чистење, Ве Молиме Не Или . Материјал : Полиестер .Удобно И Дише За Носење, изработено Од Мек, Материјал, Ќе се Чувствувате Удобно Цел Ден. За Големината : Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Големината На Сликата На Производот! Повеќе Информации За Големината Ве Молиме Погледнете Ја Големината На Сликата, Препорачајте 1 2 Големина Нагоре. Дизајн На Два Џебови И Прилагодлива Еластика.

Спецификацијата