.

Рол Италијански Бања Еден Пролет Натоварен Држач За Тоалетна Хартија Во Полиран Никел

Рол Италијански Бања Еден Пролет Натоварен Држач За Тоалетна Хартија Во Полиран Никел

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Буквално значи да патувате или да тргнете на патување На италијански јазик, Вијаџо предизвикува слики од прошетки во подножјето на Доломитите, еднодневни едра на Езерото Комо и патеки по ридовите На Тоскана. Истоимените славини РОЛ беа инспирирани токму од овие места. Изработена од италијански занаетчии НА славини, Серијата РОЛ Вијаџо ги отелотворува традициите на регионот каде генерации семејства ги поставија своите раце за создавање парчиња инспирирани од нивното северно италијанско наследство. 7 во. прачка, цврста метална излеана конструкција, вклучен хардвер за Монтирање, Ја Надополнува колекцијата На Селска бања, Ограничена Доживотна Гаранција,.

Спецификацијата