.

Инктастичен Камион Чудовиште Иден Возач Подарок Бебе Момче Боди

Инктастичен Камион Чудовиште Иден Возач Подарок Бебе Момче Боди

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Идниот Возач На Камион Чудовиште Бебе боди има шарени камиони чудовиште за мало момче. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Inktastic Чудовиште Камион Иден Возач Новороденче Краток Ракав Боди Машки 0020 Бело Новороденче. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. транспорт момчиња деца едно парче новороденче ползавец hws.

Спецификацијата