.

Subrte креветот со здолниште со кревет, шифра со прашина, еластична покривка за кревет, кралица, паун сина

Subrte креветот со здолниште со кревет, шифра со прашина, еластична покривка за кревет, кралица, паун сина

DEN 175.84

Достапност
Достапно за нарачка

Подделни здолништа со постелнини служат двојна намена : тие не само што додаваат убав изглед во вашата соба, туку може да спречат прашина да се акумулира под креветот. Сонувачката капка од 16-инчен рафран гарантира дека сè што е под вашиот кревет останува скриено, во меѓувреме, дозволувајќи лесен пристап до предметите што се чуваат под креветот. Прилагодливата, еластична, исечена, рипче околу рафлата, исто така, го олеснува ставањето и да го соблечете креветот што нема да ви треба дури и да го подигнете душекот. Постои широк избор на боја и големини за да одговараат на вашата треска со сите други производи за постелнина. Клучни карактеристики : [Стилски и чист изглед] Со прикажаната капка од 16 инчи, здолништа со кревети, даваат стилски, елегантен и романтичен изглед во вашата спална соба и исто така може да спречи прашина да се акумулира под креветот . [фантастичен дизајн] дизајниран со Прилагодлива еластична исечена руфла, толку е лесно да се облече и да ги соблече здолништата на креветот. Исто така, тоа е дишење, безопасно и пријателско за кожата . [Повеќе големини и бои] Овие функционални здолништа за кревети се достапни во повеќе големини и низа бои, задоволувајќи различни големини на душек и одговараат за сите видови на стилови на украсување. [Лесна грижа] Овој лист е избледена, дамки, смалување и отпорна на брчки, така што е машина за перење. [Совети] Препорачуваме машина за миење во нежен круг. Tumble Dry Ship. Не бели. Ниско пеглање .. Применлива големина : (приближно) ги нудиме нашите здолништа за кревети во четири големини за совршено вклопување. Близнак (39*75*15inch). Целосно (54*75*16inch). Кралица (60*80*16inch). Кинг (78*80*16inch). Спецификации : Боја : црна, бела, морнарица, вино, чоколадо, каки, ​​сива, песок, светло сива, паун сина. Достапна големина : близнак, полна, кралица, крал. Материјал : 100% полиестер. Вклучен пакет : 1 x subrtex завиткан околу здолништето на креветот. Спецификации : Боја : црна, бела, морнарица, вино, чоколадо, каки, ​​сива, песок, светло сива, паун сина. Достапна големина : близнак, полна, кралица, крал. Материјал : 100% полиестер. Вклучен пакет : 1 x subrtex завиткан околу здолништето на креветот.

Спецификацијата