.

14к Розово Злато Половина Круг Сатен Редење Бенд, Големина 9

14к Розово Злато Половина Круг Сатен Редење Бенд, Големина 9

DEN 6758.24

Достапност
Достапно за нарачка

Ви ја носиме најшироката низа накит што ќе ве засади. Истражете ја најшироката колекција на стилски, трендовски, традиционален моден Накит за мажи и жени со одличен квалитет за да одговараат на секоја пригода. Карактеристики стилови за секоја пригода супериорен квалитет и стил спецификации примарен Материјал - Чистота : 14кфиниш : Ширина На Четкана Лента : 1,2 mm Size (Минимум) : 9 Size (Максимум) : 9,25 Зголемување На Прилагодувањето На Големината : 0,25 Примарен Материјал : Златна Големина : Yesthekess : 1,45 Пол : женска текстура : Сатенпримарен Материјал - Боја : Rose Ring тип : свадба бендови облик : половина заоблени големина : 9 земја на потекло : сад - sku : Zx9qltyg87794 14k розово злато 1.2 мм половина круг сатен редење бенд, Големина 9.

Спецификацијата