.

Продажба Женски Летни Врвови Мермер Графички Принт Тинејџерски Решетки Модна Облека Обични Удобни Хеланки Пуловер Врвови Маица Маица За Жени Виолетова ХХЛ

Продажба Женски Летни Врвови Мермер Графички Принт Тинејџерски Решетки Модна Облека Обични Удобни Хеланки Пуловер Врвови Маица

DEN 119.84

Достапност
Достапно за нарачка

☞ Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Продавницата ХАПИМО (◕ ᴗ ◕ ✿)❀ ☜. ❀ ❀ ❀ Колку повеќе купувате, толку повеќе заштедувате реклами. ❀ ❀ ❀Ви посакувам пријатно шопинг искуство ВО хапимо.Дознајте повеќе ЗА Облеката ХАПИМО со посета На Нашата Страница На Брендот. ❀ ❀ ❀Азија Големина Забелешка ! ! ! Attention внимание : Азиската Големина Е околу една/две големини помала ОД големината на сад. ❀❀❀. ПРИЈАТЕЛСКИ СОВЕТИ. ❀Внимателно споредете ја табелата со големини, а потоа изберете го производот што ви одговара. Можете да ја видите табелата со големини на сликата на производот. Ако сакате широка облека, нарачајте облека за една големина поголема.❀ . ❀Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата.❀ . ❀Измијте ги одделно од другите бои за облека за прв пат, а потоа измијте ги во вода под 30 степени.❀ . Нега на облека : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило/Без Хемиско Чистење.❀ ❀ Ве молиме Внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини Пред да нарачате.❀ . П&А : . П1 : Дали ќе се намали или избледи?. А1 : имавме направи некои тест, и ветување дека ќе победи?т смалуваат или бледнеат по миењето. П2 : дали е иста боја како на сликата?. А2 : се трудиме најдобро да направиме боја е иста со нашите кошули, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот дисплеј на КОМПЈУТЕРОТ.Клучни зборови : . блузи дами обични блузи секојдневна блуза за жени врвни женски блузи со кратки ракави врвови жени плус големина врвови со кратки ракави и блузи жени бели блузи и блузи облечена маица резервоар топ жени плус големина капа ракав топ 100% полиестерски кошули за жени женски блузи и блузи облечени 3/4 ракави женски кратки ракави летни врвови бела блуза за жени секси етнички жени врвови цветни женски кошули ракави секојдневни кошули за жени женски крст против вратот кадифена цветна кошула обична врвна големина : големина на с. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 26см/10.24" Должина : 75см/29.53" . големина : м големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 27см/10.63 " Должина : 76см/29.92". големина : Л големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 28см/11.02 " Должина : 77см/30.31". големина : XL големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 29см/11.42 " Должина : 78см/30.71". големина : XXL големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 30см/11.81" Должина : 79см/31.10 " ● Измешајте го вашиот стил - оваа облека е совршен предмет на трендовски и удобност. Спарете го со вашите секојдневни облеки за да го зачините вашиот стил. ●Удобно носење-Доживејте максимална удобност со оваа облека. Мекиот материјал и погоден за секоја пригода. €Трендовски дизајн q-Оваа облека може да се пофали со уникатен и трендовски дизајн кој ќе ви помогне да се истакнете. Без разлика дали одите на прошетка или ја погодувате забавата, оваа облека е совршена за секој амбиент. Quality sured q-оваа облека е направена од удобен квалитетен материјал кој обезбедува издржливост . Со соодветна грижа и одржување, може да трае со години. ●Гарантирано задоволство-ако не сте целосно задоволни со вашето купување, ние нудиме гаранција за враќање на парите. Само контактирајте не.

Спецификацијата