.

Детроит лавови момчиња 4- мрежа кратки 9K1bxfgfz l10 12

Детроит лавови момчиња 4- мрежа кратки 9K1bxfgfz l10 12

DEN 287.84

Достапност
Достапно за нарачка

Детроит лавови момчиња 4-18 мрежи кратки 9k1bxfgfz l10/12. Овие момчиња активни шорцеви од мрежа го карактеризираат омилениот тим на вашето дете. Овие се меки и удобни! Совршено за секој летен ден или да се дружите околу куќата во опрема на нивниот омилен тим. Супер меко и лабаво околу нозете за удобност. Џебови за дополнителна погодност. Овие шорцеви се изработени од полиестер и се машини што се перат. Совршено за секојдневно носење. Измешајте и одговарајте на нашиот широк спектар на стилови. Достапно во деца и младини во близина на вас. Детроит лавови момчиња 4-18 мрежи кратки 9k1bxfgfz. Шема за образец. Џебови. Еластична половината. 1% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Спецификацијата