.

Сет на тајни богатства Camенски Ками и панталони, 2-парчиња

Сет на тајни богатства Camенски Ками и панталони, 2-парчиња

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Тајната е за тоа како да останете удобни и вашиот опуштен стил да оди силно во текот на целата ноќ со ова две парчиња поставени од тајни богатства. Изработена во лесна ткаенина со навестување за истегнување, овој сет на жени има ками врвот со лесни, влечени панталони-сега сте подготвени да дневно и да го олесните спиењето. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 ками врв и 2 пар панталони. Карактеристики на CAMI : стил на пуловер; Дизајн без ракави. Карактеристики на пантолоните : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Camенски Ками и панталони спијат поставени од тајни богатства.

Спецификацијата