.

Цвет почетна кожна нараквица DIY со прецизно исечени кристали со розова кутија

Цвет почетна кожна нараквица DIY со прецизно исечени кристали со розова кутија

DEN 415.84

Достапност
Достапно за нарачка

Цврст не'рѓосувачки челик оригинален плетенка кожа кабел 10мм прецизен пресечен кристал 6,5 инчи 2 инчи Extender Отстранливи крајни капачиња за DIY опција 2 Подвижен шарм запира pandora компатибилна цветна кожа нараквица DIY со прецизно исечено кристали со розова кутија.

Спецификацијата