.

Скоро природен голем мешан аранжман за цветна маргаритка

Скоро природен голем мешан аранжман за цветна маргаритка

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Навистина неодолива селекција на сите што ги гледаат, познати се маргаритки за да направат секоја градина едноставно да се појават со боја. Сега, тие можат да дадат изјава како еден од вашите најдобри централни делови! Потценети, но сепак елегантни, овие прекрасни мали цвеќиња ја осветлуваат секоја просторија со своите рафинирани бои и нежни ливчиња. Добро работејќи со кој било декор и поставен во декоративна вазна со фаукс вода, овој шармантен избор на цвеќиња ќе биде белег на која било поставка. Бесплатно одржување, убавина во текот на целата година.

Спецификацијата