.

Софија и Вилијам 2-Врата Ретро Кабинет За Складирање Со Црковен Дизајн-Бело

Софија и Вилијам 2-Врата Ретро Кабинет За Складирање Со Црковен Дизајн-Бело

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Однесете ја вашата дневна соба, спална соба или кујна на следното ниво на современа софистицираност со Овој Акцентен Кабинет. Овој кабинет комбинира елеганција и функционалност за да одговара на различни стилови на декорација. Карактеристики со црковен дизајн и рачно потресена бела обоена завршница, дава опуштено современо чувство, изработено од ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МДФ со извонредна изработка,обезбедува голема стабилност и издржливост за поддршка на долг работен век. Едноставниот стил и класичната боја го прават добар натпревар со кој било друг мебел во вашата куќа, а исто така е пријатно практичен за задоволување на вашите различни потреби за складирање. Одликувајќи се со силна и лесна конструкција на панели заедно со стапалата од цврсто дрво, повеќенаменската маса за конзоли може да се стави во влезот, ходникот, дневната соба, спалната соба, бањата и кујната. Не само што може да послужи како витрина за уникатен додаток во секоја просторија во вашиот дом, туку и како функционален ормар за складирање за совршено организирање на вашите дневни најважни работи. Спецификации : Димензија : 31.5 "L x 14" W x 32.5 "Hnet Тежина : 52.03 lbs Material : MDFColor : Бела Димензија : 31.5 "L x 14"W x 32.5" H. овој акцентен кабинет е изработен од висококвалитетен МДФ со исклучителна изработка,обезбедува голема стабилност и издржливост за поддршка на долг работен век. Овој акцент кабинет е функционален и декоративен.Карактеристики со црковен дизајн и рачно потресена бела обоена завршница, дава опуштено современо чувство, со разноврсност да се наведнуваат кон различни стилови на украсување на домот. Дрвените нозе и дизајнот против превртување ја зголемуваат стабилноста на кабинетот за складирање. Горната површина може да издржи до 110 фунти. Кабинетот за складирање акцент има 2 врати со големо внатрешно складирање, пространа маса за прикажување на вашите растенија, фотографии и декори.Затворената просторија за складирање со двојни врати може да ги одржува вашите работи суви и чисти. Овој кабинет за акцент може да се стави во влезот, трпезаријата, дневната соба, кујната и спалната соба, служејќи како маса за конзоли, сервер за вклучена табла, како и елегантен кабинет за складирање.

Спецификацијата