.

Без граници јуниори кардиган џемпер со аспиратор FAU Sherpa

Без граници јуниори кардиган џемпер со аспиратор FAU Sherpa

DEN 553.44

Достапност
Достапно за нарачка

Супер мек, топло и разноврсно? Да, постои совршен кардиган! Ниту еден цврст кардиган на границите не е супер мек, кадифен и екстра пријатна благодарение на аспираторот со факс Шерпа. Спарете го овој кардиган со фармерки и желка за шик изглед или облечете се со вашата омилена маица и патики. Исклучиво на. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс; Фаукс Шерпа : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : Средна тежина. Затворање : Дизајн на отворено. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : приложена аспиратор со ладилница на Шерпа; ребрести текстура. Џемпер од кардиган со аспиратор за јуниори од без граници.

Спецификацијата