.

Сандали од клин од Крокс Патриша

Сандали од клин од Крокс Патриша

DEN 324.00

Достапност
Достапно за нарачка

Клиентите на Crocs не можат да престанат да се радуваат на оваа омилена сандала за сите времиња. Крослит материјал удобност, бои кои го надополнуваат секој стил и 2-инчен клин потпетици за малку лифт. Совршено. 2-инчен / 51мм клин пета за малку лифт. Подножјето за масажа се чувствува добро. Напредната вентилација на кутијата за пети ги одржува нозете ладни и помага во исцедување вода и остатоци. Двојна Crocs Comfort ™ : блажено поддршка. Меко. Лулка удобност. Легендарниот Croslite ™ Амортизирање на пена нуди целодневна удобност и поддршка . Крослит ™ материјал за максимални лесни ленти за амортизирање и поддршка.

Спецификацијата