.

Беж Ботанички Ѕид Уметност Отпечатоци Спална Соба Дневна Соба Постери Слики Дома Декор

Беж Ботанички Ѕид Уметност Отпечатоци Спална Соба Дневна Соба Постери Слики Дома Декор

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : *ќе добиете сосема ново и висококвалитетно платно украсно сликарство!*Овој производ е изработен од висококвалитетен материјал, цврст, издржлив, еколошки и долготраен!*ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ХД печатење, не е лесно да се избледи, деликатно мешање на бои, така што сликата е како рачно насликана, не е опремена со рамка, можете да ја играте сопствената креативна способност, ДА НАПРАВИТЕ рамка за слика исклучиво за вас.* Погоден за спална соба, работна соба, ходник, дневна соба итн . , убава декорација и елегантен дом.* Прекрасен подарок за семејството и пријателите, или можеби ќе сакате да го чувате за себе и да додадете уметничко дело во вашата дневна соба или канцеларија .*Оваа слика е отпечатена на платно со слика со висока дефиниција, таа е многу квалитетна, со висока резолуција, водоотпорна и сите материјали се еколошки.Детали : Материјал : Canvas Color : А, Б, Ц, Д, Е, Ф, Г, HSize : 20 X25cm,21 X30cm, 30 X40cm, 40 X50cm, 50x70cmpackage Содржина : 1pcs висококвалитетно платно декоративно сликарствобелешки : 1. Поради различни фактори како што се осветленоста на мониторот и осветленоста на осветлувањето, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликата прикажана на веб-страницата.2. Ве молиме земете го предвид малото отстапување на рачното мерење во податоците. Ќе добиете сосема ново и висококвалитетно платно декоративно сликарство!. Овој производ е изработен од висококвалитетен материјал, цврст, издржлив, еколошки и долготраен!. ТЕХНОЛОГИЈА НА ХД печатење, не е лесно да се избледи, деликатно мешање на бои, така што сликата е како рачно насликана, не е опремена со рамка, можете да ја играте сопствената креативна способност, ДА НАПРАВИТЕ рамка за слика исклучиво за вас. Погоден за спална соба, работна соба, ходник, дневна соба итн., убава декорација и елегантен дом. Прекрасен подарок за семејството и пријателите, или можеби ќе сакате да го чувате за себе и да додадете уметничко дело во вашата дневна соба или канцеларија.

Спецификацијата