.

Женски Танкини Костим за Капење Со Покриено Завиткано Здолниште Висок Струк Два Склекови Контрола На Стомакот Со Цветен Принт Монокини Трендовски Костим За Капењ?

Женски Танкини Костим за Капење Со Покриено Завиткано Здолниште Висок Струк Два Склекови Контрола На Стомакот Со Цветен Принт

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

●Жени 2 парчиња Бодикон Здолниште Прикривање Облека За Плажа● : едноделниот костим за пливање за контрола на стомакот има избрзан преден панел што создава ефект на слабеење на половината. Големина. Може да се комбинира и со тексас шорцеви или лелеаво здолниште, што го прави совршено за ноќно излегување со пријателите. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см)Големина. : Х-Голема Чаша : Д-Е Под Биста : 78-88см/30,71-34,65" Половината : 78-88см/30,71-34,65 "Должина : 76см/29,92 " Должина : 110см/43,31" .

Спецификацијата