.

Корпус Кристи, Тексас, Хоризонтот Печат

Корпус Кристи, Тексас, Хоризонтот Печат

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Висококвалитетна кујнска Крпа за чај Од Преса За Фенери може да се пофали со остри детали и живописни слики На Корпус Кристи, Тексас, Печат На Хоризонтот (Сина) (100% Памучна Крпа За Чај, Украсна Крпа за Раце, Кујна и Дом). -100% памук, 180гсм. -18 х 28 инчи целосна големина. - Јамка со касета во агол за закачување. - Машинско перење и сушење, еднократно. - Фенер Прес кујнските крпи се дизајнирани и печатени во САД користејќи еколошки мастила. Фенер Прес е динамична уметничка компанија која е специјализирана за водечките слики во светот. Нашата колекција вклучува оригинални дела создадени од нашиот домашен уметнички тим, модерна фотографија, трендови за декор во домот и канцеларијата, антички мапи, гроздобер постери и сѐ помеѓу нив. Со постојано растечка колекција на светски познати слики, Фенер Прес е трендсетер познат по украсување домови и големи одморалишта - како и комплети реклами, филмови и телевизиски емисии. Ако барате совршена уметност за врамување за вашиот дом или канцеларија, сигурни сме дека имаме парче со кое ќе се поврзете. Разгледајте ја нашата колекција овде со над 50.000 слики достапни во повеќе големини и медиуми. Ние, исто така, би сакале да го искористиме ова време за да ви се заблагодариме ако сте купиле од нас порано, или планирате денес. Поддржувате уметници кои длабоко се грижат за нивната уметничка форма и компанија која е горда што ги печати овие неверојатни слики во Америка. Вашата поддршка ни овозможува да продолжиме да го правиме она што го сакаме - создавајќи убава уметност. Мери 18 х 28 инчи целосна големина. Машинско перење и сушење, еднократно. Печатени во САД користејќи еколошки мастило.

Спецификацијата