.

Стерлинг Сребрен Канал Постави Квадратни Сече ЦЗ Свадба Бенд, Големина Направени Во Италија + Крпа За Чистење

Стерлинг Сребрен Канал Постави Квадратни Сече ЦЗ Свадба Бенд, Големина Направени Во Италија + Крпа За Чистење

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Ааа одделение симулирани дијаманти кубни цирконија (ЦЗ) Камења Цврсти .925 сребро (печат) Со високо полиран финиш (без позлата) хипоалергично (без Никел) крпа за полирање накит од микрофибер + вклучена е црна кадифена торбичка.

Спецификацијата