.

Божиќна Тема Нелизгачка Подлога За Врати Со Низок Профил Внатре Надвор Од Влезната Врата Душеци За Добредојде Стругалка За Чевли Зелена Црна Карирана Новогодишна

Божиќна Тема Нелизгачка Подлога За Врати Со Низок Профил Внатре Надвор Од Влезната Врата Душеци За Добредојде Стругалка За Чевли

DEN 651.04

Достапност
Достапно за нарачка

Божиќна Тема Нелизгачка Подлога За Врати Со Низок Профил Внатре Надвор Од Влезната Врата Душеци За Добредојде Стругалка За Чевли Зелена Црна Карирана Новогодишна Елка нашата врата е со димензии 20 х 32 инчи. Бидејќи е рачно исечен и сошиен, тоа е исто така одличен избор како подарок за венчавка или подарок за загревање на куќата за новиот сопственик на куќа во вашиот живот. Оваа подлога за врата е изработена од висококвалитетна гума и неткаен материјал, мека на допир, издржлива, со издржлива гума што не се лизга на грбот, ќе остане стабилна на подот, не е лесна за лизгање, гребење нечистотија, песок и соблечете ги чевлите за да ги оставите вашите подови да останат уредни и суви цел ден. Густата, издржлива гума што не се лизга назад и рабовите безбедно ја држат вратата на место кога се користи за да се обезбеди амортизирање и да се спречи лизгање. Нашата уникатна мешавина од природна гума обезбедува одлично држење и долгогодишна употреба. Мојата Мека И Удобна Еднострана Подлога За Печатена Врата, Професионален Дизајн Без Лизгање, Дизајн Со Низок Профил Совршен За Ниски Проѕирни Врати или Влезови, Дворови, Гаражи, Бањи За Туширање, Тоалети, Дневна Соба, Канцеларија, Кујна и Влезови во Перална. Само протресете, исчистете со правосмукалка, па дури и исклучете го цревото доколку е потребно. Влезниот килим што може да се пере може да се исчисти со правосмукалка, рачно перење или машина за перење, не избелувајте; ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Спецификацијата