.

Подобри Трендови Њупорт Полипропилен 72 Круг Плетенка Килим-Чеша Сина

Подобри Трендови Њупорт Полипропилен 72 Круг Плетенка Килим-Чеша Сина

DEN 6384.00

Достапност
Достапно за нарачка

Додадете елемент на стил во затворен простор со неверојатна Њупорт Колекција На Плетенка Килими Со Подобри Трендови. Одликувајќи се со класичен дизајн со современи вибрации, овој полипропиленски килим е плетен со помош на модерна машинерија. Направен е со пригушен тон на боја што му обезбедува софистицирана привлечност. Целокупната плетенка шема и употреба на одличен квалитет полипропиленски материјал. Додава сила и издржливост за внатрешни простори со голем сообраќај. Колекцијата Њупорт на плетенки килими е двострана реверзибилна. Изработен е Од 100% Полипропилен за издржливост и може да се користи подолг временски период. 100% полипропилен затворен простор килим. Наследство Квалитет Њупорт Плетенка Колекција килим е достапен во шаблони на ленти. Колекцијата њупорт е плетенка користејќи модерни техники и машини додека е направена да трае и да издржи најпрометните области. Отпорен е на дамки, двостран реверзибилен и е достапен во низа бои, големини и форми за да одговара на сите области. Место Чиста за подолг животен век. Големина : 72" Круг. Чеша Сина Боја.

Спецификацијата