.

Каролини Богатства BB7584JMAT Добредојдовте Пријатели Collie Затворен Или Надворешен Мат 24x36, 36 L 24 W, разнобојни

Каролини Богатства BB7584JMAT Добредојдовте Пријатели Collie Затворен Или Надворешен Мат 24x36, 36 L 24 W, разнобојни

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Каролини Богатства BB7584 JMAT Добредојдовте Пријатели Collie Затворен Или Надворешен Мат 24x36, 36 "L x 24" W, разнобоен Внатрешен Или Надворешен Мат 24x36 кој раса специфични Collie уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 24 инчи на 36 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многуте слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Оваа Врата е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Спецификацијата