.

Граѓанин BJ7128 - 59g Машки Промастер GMT Сребрен Тон Нараквица Часовник

Граѓанин BJ7128 - 59g Машки Промастер GMT Сребрен Тон Нараквица Часовник

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Црно (Зелено И Сино) бирање подобрено со прозрачни раце со сребрен тон. Сребрен тон нерѓосувачки челик случај со сребрен тон нерѓосувачки челик бенд. Еко-Возење движење. 200 метри / 660 стапки водоотпорност. Еднонасочна Ротирачка рамка. Сафир Кристал Отпорен на гребење. Цврст случај. Затворач за распоредување. Зашрафете Ја круната. Големина на куќиштето 44 мм х 12 мм.бенд 20 мм х долг. Граѓанин Бј7128-59г Промастер Часовник. Часовници. Граѓански Калибар Б877. Промастер. Унисекс, Возрасни.

Спецификацијата