.

Сандали За Жени Дозвола Женски Шупливи Обични Чевли Цврста Тркалезна Глава Удобни Сандали На Платформа Чевли Чевли Женски Сандали

Сандали За Жени Дозвола Женски Шупливи Обични Чевли Цврста Тркалезна Глава Удобни Сандали На Платформа Чевли Чевли Женски Сандали

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Шупливи Обични Чевли Цврста Тркалезна Глава Удобна Платформа Сандали Чевли ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите,Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Вовед : 1.Изработени со материјал погоден за кожата, Стп, Овие Чевли се супер лесни, издржливи и флексибилни, обезбедувајќи удобно, опуштено искуство со носење чевли. 2.Прошетка на дивата страна во удобност и самодоверба, Нашето Подножје дава неспоредливо ниво на удобност и поддршка. 3. Чувајте ги вашите есенски ансамбли лесно ветровити кога ќе се лизнете на овие Лесни Чевли дизајнирани со обликувано подножје и нелизгачки стисок за максимална поддршка и удобност. 4.Корекција На држењето На телото : Исправете ги колковите, поправете ги колената и мускулната нерамнотежа со прилагодување на структурата на стапалата. 5.Рамномерна Распределба На Притисокот : Нашиот дизајн со поддршка со три лакови осигурува дека вашата тежина е рамномерно распоредена низ прстите, лакот и топката на стапалата во секое време. 6.Лесни, нелизгачки, одлични стапала за апсорпција на удари.Направете да одите постабилно и да стоите со часови, без никаков напор или нерамнотежа. Опис Пол : Жени Сезона : Сите сезони Горен Материјал : Стп Ѓон Материјал : Висина На Гумена Пета : Рамни Потпетици(1-3см) Погодна Пригода : Цврстина На Лежиштето : Умерена Ширина На Чевли : Среден Стил : Секојдневен,Едноставен Стил На Пети : Тркалезни Карактеристики На Прстите : Повремена Пригода : Секојдневна, Забава, Пакет За Патување : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) Големина : 35 САД : 4.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 ЕУ : 35 Должина : 22,5 см/8,86" . Големина : 36 САД : 5.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3.5 ЕУ : 36 Должина : 23см/9.06". Големина : 37 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 37 Должина : 23,5 см/9,25". Големина : 38 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 37.5 Должина : 24см/9.45" . Големина : 39 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 38 Должина : 24,5 см/9,65". Големина : 40 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 39 Должина : 25см/9.84". Големина : 41 САД : 8.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 ЕУ : 40 Должина : 25.5 см/10.04". Големина : 42 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 40.5 Должина : 26см/10.24". Големина : 43 САД : 9.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7.5 ЕУ : 41 Должина : 26.5 см/10.43 " Чевли жени сандали дозвола, сандали за жени дозвола под 1 10, Жените плус големина дозвола под 5 5, Жените сандали/влечки. Флип апостолки за жени, жени флип апостолки, Жени флип апостолки. Големина 8 женски сандали, Широки сандали за жени. Сандали жени облечени летен стан, одмор најважен за жените, одмор најважен. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми.

Спецификацијата