.

Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Античка И Полирана Црна Кожа Со Продолжена Нараквица

Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Античка И Полирана Црна Кожа Со Продолжена Нараквица

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Прикажете секојдневен стил со оваа црна кожна нараквица од нерѓосувачки челик оваа нараквица долга 8 инчи и широка 12,5 мм има шарм 50х13мм подобрен со висока полирана и античка завршница за волшебен изглед. Оваа нараквица доаѓа со магнетна спојка и продолжувач од 0,5 инчи за совршено да одговара на вашата потреба.Метална Тежина : 48,16 Грама Тип на накит : Стил На Модна Нараквица : Кожен Шарм Нараквица Завршница : Висок лак, Антикведер : Унисексклас : Магнетна Затворач Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Бел Материјал : Црна Кожа Димензии : 8-инчен х 12,5 мм Нараквица, 50мм х 13мм Шарм, 0,5-инчен лок.Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Нерѓосувачки Челик, Црна Кожа, Полиран, Антички, Магнетни Затворач, 0.5 Инчен Продолжување.

Спецификацијата