.

Женски Комфор Блок Кожени Чевли Одење Мода Лесен Лизгање На Потпетици Чевли Мокасини Рамни Пумпи Мокасини

Женски Комфор Блок Кожени Чевли Одење Мода Лесен Лизгање На Потпетици Чевли Мокасини Рамни Пумпи Мокасини

DEN 319.68

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Мокасини, Станови, Рамни Чевли, Пумпи, Кожени Чевли, Обувки Тип На Шема : Цврста Боја : Беж, Црна (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Микрофиберутсол : тип tprheel : Chunkyfacting : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Квадратна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празнични КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Материјал : Чевли Со Мокасини Со Квадратни прсти изработени од микрофибер материјал. Може да се носи во текот на целата година. Како што се пролетта, есента, летото и зимата.2. Лесен За Носење И Носење : женските удобни рамни чевли прифаќаат лизгање на дизајнот што ве тера да облечете и соблекувате директно без врзување врвки за чевли. 3. Дизајн : Дизајнот се одликува со практично лизгање при затворање, квадратен прст, густа пета, горниот дел отпорен на вода нуди издржливост, дизајн во ретро Британски стил.4. Погодна Пригода : овие чевли со фустан со квадратни прсти можат да го подобрат вашиот изглед и да додадат повеќе женствен шарм. Совршен за секојдневно носење. Тие се исто така одличен избор за работно место, пешачење, шопинг, возење, патување или која било пригода за одмор.Содржина на пакетот : 1 Пар Мокасини (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) МОДА : мокасините за жени имаат моден и убав изглед се со исклучителен горен, елегантен и стилски. УДОБНОСТ ЗА ВКЛОПУВАЊЕ : удобно подножје и ултра лесен ѓон направен за секојдневно носење, гумениот надворешен ѓон отпорен на лизгање обезбедува удобност преку продолжено абење. ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : дизајнот Со Лизгање на мокасини овозможува брзо и лесно вклучување и исклучување. Издржлив гумен ѓон со цврсти ниски потпетици, добра влечна сила на дното и лесен за одење. ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈН : Едноставни класични рамни мокасини со ниска буци потпетици, со својата цела сезона, сеопфатна разноврсност, овој мокасин брзо ќе стане ваш омилен. ПОВОД : Идеален За работа, забава, возење, шопинг, пешачење, секојдневно носење, секојдневни прилики и како подарок.

Спецификацијата