.

Лажичка Женски Квадратен Врат Краток Фустан, Големини XS-XXL

Лажичка Женски Квадратен Врат Краток Фустан, Големини XS-XXL

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќе од мод. Фит И Одблесокот Фустан на скуп Е флертувачки мал број. Ракавите на ѕвончето, пократката должина, ласкавото вклопување и секако, флертувачкиот стил користи се за овој фустан вреска забава. Тоа е вашиот среќно засекогаш фустан, сега во претрупан отпечатоци и трендовски цврсти материи. Исклучиво на . Материјал : 100% Полиестер; Поставата : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина S. Fit : Модерен. Должина : Вклопете 33" долго од централниот заден врат За Големина С. Затворање : Невидлив патент за грб. Ракави : Долги ракави. Џебови : Два странични џебови. Карактеристики : Квадратно деколте; обложено предно елече; достапно во отпечатоци и цврсти материи. Краток Фустан со квадратен Врат За Жени од Лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни работи. Инспирирајте се со забавни, флертувачки парчиња, најнови трендови и некои неочекувани наоди. Еве сега - вашиот одат-да се погледне за сите што го правите.

Спецификацијата