.

15.6 Замена за Кс Завист 15-bp010no 15-bp010t 15-bp010ur 15-bp011no 15-bp011t 15-bp011ur 15-bp012t Pins Дисплеј Lcd Екран На Допир

15.6 Замена за Кс Завист 15-bp010no 15-bp010t 15-bp010ur 15-bp011no 15-bp011t 15-bp011ur 15-bp012t Pins Дисплеј Lcd Екран На

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен Модел : за Hp Завист x360 15-bp010no 15-bp010tx 15-bp010ur 15-bp011no 15-bp011tx 15-bp011ur 15-bp012tx Lcd Екран Замена. Технологија за замена На Екранот : ЛЕР Лцд Гаранција : 3 месеци големина На Екранот : 15,6 инчи Максимум. Резолуција : (1920х1080) Внимание. Пред да го купите предметот, ве молиме двојно проверете го бројот на моделот и резолуцијата на големината за да се осигурате дека 100% ова е точната ставка за вашите потреби. Ве молиме бидете сигурни дека производите се ригорозно тестирани и безбедно спакувани пред да ја напуштите фабриката за да се осигурате дека стоката е доставена до корисникот во добра состојба. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го персоналот на PEHDPVS за навремени повратни информации и ракување. Искрено.

Спецификацијата