.

Пумпа За вода На моторот Одговара изберете: 1986-МАЗДА Б2000, 1984-мазда 626

Пумпа За вода На моторот Одговара изберете: 1986-МАЗДА Б2000, 1984-мазда 626

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Пумпите За Вода гејтс се препознаваат во индустријата по нивната издржливост и супериорен квалитет. Секоја Пумпа За Вода Гејтс е изградена со материјали од премиум легура и 100% функционален тест на заптивки и лежишта заедно со 100% тест за истекување и за леење и за собрана Пумпа за Вода. Ние сме посветени на продажба на најквалитетни нови, никогаш повторно произведени, пумпи за вода во резервниот пазар. Нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти безгрижно работење за животниот век на нивното возило.Над 95% покриеност за увоз на возила за речиси секоја хибридна апликација, вклучувајќи Ги Тојота Приус, Хонда Цивик, Форд Бегство и морелајн вклучува неколку пумпи со задно куќиште, за да помогне да се намали времето на инсталација И да се обезбеди непроблематична работа-управувано Од Можноста Моторната Пумпа За Вода Одговара Изберете : 1986-1987 МАЗДА Б2000 4 Цил 2 Л 1984-1987 МАЗДА 626 4 цил 2 л и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување За да проверите.

Спецификацијата