.

Shpwfbe Поштенски Дуксер Машка Есенска И Зимска Секојдневна Спортска Контрастна Џебна Јакна Со Качулка Врвна Блуза

Shpwfbe Поштенски Дуксер Машка Есенска И Зимска Секојдневна Спортска Контрастна Џебна Јакна Со Качулка Врвна Блуза

DEN 479.84

Достапност
Достапно за нарачка

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : Л = = Рамо : 46,5 см/18,31 "= = биста : 112 см/44,09 "= = Должина : 66 см/25,98 "= = Ракав : 67 см/26,38". Големина : XL = = Рамо : 48cm/18.90 "= = Биста : 116cm/45.67 "= = Должина : 68cm/26.77 "= = ракав : 68cm/26.77". Големина : ХХЛ = = Рамо : 49,5 см/19,49 "= = биста : 120см/47,24 "= = Должина : 70см/27,56 "= = Ракав : 69см/27,17". Големина : XXXL = = Рамо : 51cm/20.08" = = Биста : 124cm/48.82" = = Должина : 72cm/28.35" = = = Ракав : 70cm/27.56" 1111microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7.8 unnormal0menumn И Зима Обични Спортови Контрастни Патент Џебна јакна Со КАЧУЛКА Врвна блуза специфики : сезона : aut и Зима пол : менокација : дневен и забавен Стил : мода и рекреативен материјал : тип на полиестерпетер : контрастна должина на облека : редовна должина на ракавот : долга облека : погодна за големина карактеристики : } материјал е изработен од материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Одлични карактеристики : Модниот дизајн ве прави попривлечни.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. €Натпревар}Машките јакни на отворено лесно се совпаѓаат и можат добро да се совпаднат со шорцеви, хеланки и фармерки.●Прилики}машкиот класичен капут е одличен избор за работа, одмор, состанок, забава и секојдневно носење.Пакетот вклучува : 1пц Палто. Машки Модни Дуксери И Дуксери, Фланелна Кошула За Мажи, Поло Кошули За Мажи, Машки Фустани Кошули, Црн Дуксер, Машки Кошули Секојдневен Стилски, Дуксери За Мажи, Машка Долна Облека, Машки Кошули, Машки Кошули, Резервоар, Загреани Јакни За Мажи, Машки Дуксери, Мажи Со Кошули Со Копчиња, Мажи Со Кошули Со Широка Качулка, Качулка Со Патент, Машки Шорцеви, Машки Кратки Ракави Со цврста Боја, Шорцеви За Теретана За Мажи.

Спецификацијата