.

Bvnarty Патриотски Независен Ден Ѕвезда И Шарени Сад Знаме Печатење Летни Кошули За Жени Трендовски V Вратот Без Ракави Повик Лабава Фит Туиник Резервоар Блуза Модни Д

Bvnarty Патриотски Независен Ден Ѕвезда И Шарени Сад Знаме Печатење Летни Кошули За Жени Трендовски V Вратот Без Ракави Повик

DEN 367.84

Достапност
Достапно за нарачка

: ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110см/43.61" Големина : XXXXL Големина. * Прилика : секојдневен стил и никогаш застарен.21" Големина : ХХХХЛ Големина. Љубезно измијте го и испеглајте го на ниска температура за да ги отстраните брчките. Обичниот квадратен резервоар за вратот е совршен за дома, работа, на отворено, летна плажа, запознавање, патување, одмор, канцеларија, училиште, клупски тренинг ,забава, подароци и така натаму. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.00" ах, избран Материјал : симпатичниот врв без ракави е изработен од дише, Лесен, ултра фино чувство,не избледува и истегнува ткаенина. Погоден за пролетнаumn. Перење Во Машина Или миење раце, не избелувајте.82" Големина : ХХХЛ Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 105cm/41.Информации за производот : прилика : Дневно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски фустан белешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 изизе : С Големина. : Ххххх-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 125см/49.Bvnarty Женски Макси Кат Фустан Дозвола Трендовски Фустани Мода Цветни Печатење Гроздобер Лето Повик Лабава Краток Ракав Фустан Ancle Должина Плисирани Асиметричен Фустан V Вратот Виолетова XL-Добредојдовте Во Продавницата Бвнарти (◕ ᴗ◕✿)- Ви Посакувам пријатно шопинг искуство Во BVnarty BVnarty има за цел да обезбеди висококвалитетна женска облека и додатоци.

Спецификацијата