.

Дете Бебе Деца Панталони Дозвола, Дете Деца Големо Момче Мода Симпатична Еднобојна Решетка Секојдневно Училиште Униформа Костум Панталони Панталони

Дете Бебе Деца Панталони Дозвола, Дете Деца Големо Момче Мода Симпатична Еднобојна Решетка Секојдневно Училиште Униформа Костум

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Момчиња Обични Панталони Карго Панталони Модни Панталони Со Еднобојна Должина Еластични Манжетни Панталони Обични Панталони Карго Панталони Модни Панталони Со Еднобојна Должина Еластични Манжетни Панталони1.Оксфорд платна2.Брзи Суви Товарни Панталони на момчето : брза сува ткаенина, Машинско Перење.3.Детски Пешачење На отворено Качување Карго Панталони : Ткаенина за максимална заштита од сонце, вода и ткаенина што одбива дамки за временски тешки денови надвор.4.Лесна, брза сува И дише Оксфордска крпа и прави да се чувствувате удобно кога правите вежби на отворено.Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот.ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Панталони Препорачана Возраст Јунафт Дете Бебе Панталони Дозвола, Дете Деца Големо Момче Мода Симпатична Еднобојна Решетка Обична Училишна Униформа Панталони панталони. ?УДОБНО ВКЛОПУВАЊЕ : Цврсти и без лабави нишки, меки, добри дишења, пријателски за кожата за нежната кожа на вашето бебе, удобни за вашите деца. Дише и апсорбира пот, а ткаенината е мека и безопасна за кожата, го прави бебето удобно цел ден. Рачно и машинско перење, без избледување и пилинг. За сезона : Пролет, лето, aut, зима. ❄ЕДНОСТАВНА и ЛЕСНА : оваа есенска облека за мали деца има ребреста текстура на горниот дел од дуксерот и панталони за дишење и удобност. Манжетните со долги ракави обезбедуваат цврсто вклопување и помагаат вашето бебе да се загрее на ладно време. Едноставен врв и панталони може да се комбинираат со која било друга облека или да се носат како долна облека. ✿ОДГОВАРА ЗА ПОВЕЌЕТО ПРИЛИКИ : различни бои се достапни за да одговараат на различни прилики и сезони. Комплетот за облека за мали деца е погоден за секојдневно носење, носење игри, фотографија, облека за fall/ зима, облека за враќање дома, внатрешна и надворешна, туш за бебиња, Ден на Благодарноста, Божиќ, празник, забава, облека за плажа и други прилики. PERFECT СОВРШЕН НАТПРЕВАР : Лесни за совпаѓање, стилски и удобни панталони можат да одговараат на различни видови блузи како кошула, маичка, џемпер, дуксер, дуксер итн. Лесно се совпаѓаат со сите видови капи, обетки, чевли, чанти и фризури, што ги прави разноврсен додаток во вашата гардероба. Оваа облека може да се мие многу пати без да се намали и останува нејзината оригинална форма. ?ШТО ДОБИВАТЕ : како што покажува сликата. Оваа облека за бебиња унисекс е добар избор за роденденски подарок, подарок за деца. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Не заборавајте да обрнете внимание на "Бидејќи вашето бебе сѐ уште расте, се препорачува да купите облека, да се обидете да купите поголема големина, да носите подолго".

Спецификацијата