.

Ајомет Момчиња Постави Девојки Момчиња Цврст Плетен Џемпер Кошула Блузи И Панталони Капи Постави Памук Топол Пад

Ајомет Момчиња Постави Девојки Момчиња Цврст Плетен Џемпер Кошула Блузи И Панталони Капи Постави Памук Топол Пад

DEN 319.68

Достапност
Достапно за нарачка

Момчиња 2 Парчиња Комплет Девојки Момчиња Цврст Плетен Џемпер Блузи За Кошули И Капи ЗА ПАНТАЛОНИ 3 ПАРЧИЊА Комплет Памучна Топла Есенска Облека Детско Бебе Девојчиња Момчиња Цврст Плетен Џемпер Блузи За Кошули И Капи ЗА ПАНТАЛОНИ 3 ПАРЧИЊА Поставете Памучна Топла Есенска Облека Зимска Облека. Материјал : Материјал за мешавина Од памук : Плетен Памук Со Одличен Квалитет, Мек И Топол, Дуксер Погоден за Aut и Зима, Што Може Да Се Пере Во Машина, Не Избелувајте. Повлечете Го Затворањето. Карактеристика : Цврст Дезен, Џемпер Со Долги Ракави, Дуксер Со Пуловер, Еластични Панталони За Пот На Половината, Цврста Боја 3 Парче Топла Секојдневна Есенска Облека за Деца Девојчиња Момчиња. Класична Памучна Облека За Спиење Облека Пижами, Костум за 6-9 Месеци, 9-12 Месеци, 12-18 Месеци, 2t, 3t, Новороденче Бебе Девојчиња Момчиња, Унисекс Деца Кабел Плете Џемпер Облека. Одлично за Секојдневно Секојдневно Носење, Домашна Облека, Тренерки, Салон, Игротека Надвор, Облека За Спиење, Забава Со Пижами, Есенска Слика, Фотографија За Бебиња Или Подарок За Роденден и Божиќен Подарок.

Спецификацијата