.

Халогена Сијалица 12v Супер Светла Х Т П15Д Мотоцикл Светилки Светилки Светилка

Халогена Сијалица 12v Супер Светла Х Т П15Д Мотоцикл Светилки Светилки Светилка

DEN 399.84

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : *сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*Супер Бел Халоген Минијатурен / Автомобилски / АТВ / ХИВ / скутер сијалица Со ДВОЈНО Влакно Одговара На МНОГУ ХИВ / Скутери*Посветлата и побела светлина му дава на возачот подобра перцепција на длабочината и контрастот во споредба со стандардните халогени светилки што го прават ноќното возење побезбедно и попријатно*Овие Супер Бели ксенонски светилки произведуваат многу посветла бела светлина од оем 35w жолти светилки*компатибилен со Сите Мотоцикли И електрични Возила Спецификација : *Моќност : 35w*Боја : БЕЛА/ЖОЛТА*ТЕМПЕРАТУРА НА БОЈАТА : 6000 K/4500k*напон : 12v*Модел : H6 t19 p15dpackage вклучува : 1*Сијалици за фарови за мотоцикли белешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Бамил Халоген Сијалица 12v Супер Светла H6 T19 P15 D Мотоцикл Светилки Светилки светилка.

Спецификацијата